Naše tvorba

Vázané kytice

Hledáte ideální dárek k narozeninám či svátku? Ať už chcete gratulovat s malou kyticí či velkým pugétem, u nás si vyberete. Naše floristky Vám rády nabídnou a připraví různé varianty vázaných květin. Ať už jde o kytice do kulata nebo na výšku, vazby z lučních květin nebo moderní flowerboxy, v žádném z našich květinářství nešlápnete při výběru vedle.

Květinové aranžmá

Nejsou vázané kytice tím pravým pro Vás? V našich květinářstvích Vám s radostí vytvoříme také květinová aranžmá. Variace pro Vás můžeme připravit do skleněných nádob s řezanými květinami, kouzla aranžérství ale umíme i s pokojovými rostlinami. Celosvětovým trendem jsou také aranžmá v krabičkách (flowerboxy), která najdete ve všech prodejnách.

Řezané květiny

Protože každý z Vás, našich zákazníků má svůj osobitý styl a vkus, nabízíme Vám více jak 100 druhů řezaných květin, aby si vybral opravdu každý. Květiny každý týden sami vybíráme na holandské burze, růže si objednáváme přímo z Ekvádoru.

Hrnkové květiny

Hrnkové květiny by neměl chybět v žádné domácnosti. V našich květinářstvích najdete rozmanitý výběr pokojových rostlin, které Váš domov zútulní a designově oživí.

Svatební floristika

Pomůžeme Vám udělat Váš svatební den výjimečným. Ať už jde o kytici pro nevěstu, drobné květiny pro družičky nebo korsáž pro ženicha, vše vyladíme do nejmenšího detailu a připravíme pro Vás dokonalou květinovou výzdobu.